Basın Açıklamaları, Paneller, Konferanslar ve Saha Çalışmaları
Basın Açıklamaları, Paneller, Konferanslar ve Saha Çalışmaları
Detayları GörBendimahi Çayı ve İnci Kefali
Van Gölü’nün en önemli akarsularından Bendimahi Çayı’nı, inci kefalinin üreme göçünü, kuraklık ve su kullanımı baskılarını bilimsel ve güncel kaynaklarla ele alır.
Detayları Gör
DOĞÇEP Bölgesel Ekoloji Çalışmaları Dosyanın Kapsamı
DOĞÇEP Bölgesel Ekoloji Çalışmaları Dosyanın Kapsamı
Detayları Gör
DOĞÇEP – 2022 Hakkâri–Van Ekoloji Çalışması
DOĞÇEP – 2022 Hakkâri–Van Ekoloji Çalışması
Detayları Gör
DOĞÇEP – Diyadin ve Sarım Havzası Çalışmaları
DOĞÇEP – Diyadin ve Sarım Havzası Çalışmaları
Detayları Gör
Ekokırım Yasa Girişimi ve Van İmza Çalışmaları
Ekokırım Yasa Girişimi ve Van İmza Çalışmaları
Detayları Gör
Eski Askerî Alanların Yapılaşmaya Açılmasına Karşı Çalışmalar
Eski Askerî Alanların Yapılaşmaya Açılmasına Karşı Çalışmalar
Detayları Gör
Hakkâri Maden Sahaları ve Saha İncelemeleri
Hakkâri Maden Sahaları ve Saha İncelemeleri
Detayları Gör
Kent Merkezindeki Ahırlar ve Hayvancılık Bölgesi Projesi
Kent Merkezindeki Ahırlar ve Hayvancılık Bölgesi Projesi
Detayları Gör
Metzamor Nükleer Santrali Konusunda Yürütülen Çalışmalar
Metzamor Nükleer Santrali Konusunda Yürütülen Çalışmalar
Detayları Gör
Sarım Havzası ve Birsu HES Mücadelesi
Bingöl Genç ile Diyarbakır Lice-Kulp hattındaki Sarım Çayı üzerinde planlanan Birsu HES projesini, yöre itirazlarını, ÇED ve yargı sürecini derler.
Detayları GörSu Kaynaklarının Korunmasına Yönelik Saha ve Hukuk Çalışmaları
Su Kaynaklarının Korunmasına Yönelik Saha ve Hukuk Çalışmaları
Detayları Gör
TOKİ ve Kentleşme Politikalarına İlişkin Çalışmalar
TOKİ ve Kentleşme Politikalarına İlişkin Çalışmalar
Detayları Gör
Van Gölü Kıyılarına Hafriyat ve Moloz Dökülmesi
Van Gölü Kıyılarına Hafriyat ve Moloz Dökülmesi
Detayları Gör
Zilan Vadisi ve Zilan HES Süreci
Erciş Zilan Vadisi’nde planlanan regülatör ve HES projesine karşı yürütülen ekolojik-hukuki mücadeleyi, mahkeme kararlarını ve güncel saha etkisi iddialarını derler.
Detayları Gör
Şamran Kanalı HES Girişimi ve Koruma Sorunları
Şamran Kanalı HES Girişimi ve Koruma Sorunları
Detayları Gör
TÜRÇEP, HUKUK MÜCADELESİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ TOPLANTISI 1
TÜRÇEP, HUKUK MÜCADELESİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ TOPLANTISI 1
Detayları Gör
“DOĞA İLE BARIŞIK YAŞAM”IN İNŞAASI ERTELENEMEZ BİR GÖREV VE SORUMLULUKTUR
“DOĞA İLE BARIŞIK YAŞAM”IN İNŞAASI ERTELENEMEZ BİR GÖREV VE SORUMLULUKTUR.
Detayları Gör(TÜRÇEP) TÜRKİYE ÇEVRE PLATFORMU'NUN ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ YOL HARİTASI. TESPİT VE GEREKÇELERİMİZ.
(TÜRÇEP) TÜRKİYE ÇEVRE PLATFORMU'NUN ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ YOL HARİTASI. TESPİT VE GEREKÇELERİMİZ.
Detayları Gör
Türkiye Çevre Platformu İlke ve Çalışma Biçimi Yönergesi
Türkiye Çevre Platformu İlke ve Çalışma Biçimi Yönergesi
Detayları Gör
TÜRKİYE ÇEVRE PLATFORMU'NUN ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ YOL HARİTASI VE KISA DÖNEM EYLEM PLANI
TÜRKİYE ÇEVRE PLATFORMU'NUN ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ YOL HARİTASI VE KISA DÖNEM EYLEM PLANI
Detayları GörTÜRÇEP TEMSİLCİLER MECLİSİ OLUŞTURMA TOPLANTISI
TÜRÇEP TEMSİLCİLER MECLİSİ OLUŞTURMA TOPLANTISI
Detayları Gör
TÜRKİYE ÇEVRE PLATFORMU (TÜRÇEP) YÜRÜTME GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI
TÜRKİYE ÇEVRE PLATFORMU (TÜRÇEP) YÜRÜTME GRUBU TOPLANTI TUTANAĞI
Detayları GörAnkara'da Fidan Dikimi Eylemi
Gönüllülerimizle birlikte 500 fidan toprakla buluşturuldu.
2 görsel Detayları Gör
TÜRÇEP TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTI GÜNDEMİ
TÜRÇEP TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTI GÜNDEMİ
Detayları Görİzmir Sahil Temizliği
Ege kıyısında plastik atık toplama ve farkındalık çalışması.
1 görsel Detayları GörGeri Dönüşüm Atölyesi — Çocuklar İçin
İlkokul öğrencilerine yönelik interaktif geri dönüşüm eğitimi.
Detayları Gör
“DOĞA İLE BARIŞIK YAŞAM”IN İNŞAASI ERTELENEMEZ BİR GÖREV VE SORUMLULUKTUR. 23/11/2024
“DOĞA İLE BARIŞIK YAŞAM”IN İNŞAASI ERTELENEMEZ BİR GÖREV VE SORUMLULUKTUR. 23/11/2024
Detayları Gör
TÜRÇEP DANIŞMA KURULU 31.03.2021 TARİHLİ TOPLANTI
TÜRÇEP DANIŞMA KURULU 31.03.2021 TARİHLİ TOPLANTI
Detayları Gör(TÜRÇEP) TÜRKİYE ÇEVRE PLATFORMU'NUN ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ YOL HARİTASI-TESPİT VE GEREKÇELERİMİZ.
Geride bıraktığımız yıllar, Doğa ile insan ilişkileri ve çevre sorunları açısından son derece sıkıntılı, insan ve tüm diğer canlı yaşamı için ağır bedeller ödenen ve gelecek yaşam için umut vermeyen riskli bir dönem olarak tarihte yerini aldı.
Detayları GörTürkiye Çevre Platformu Temsilciler Toplantısı
Türkiye Çevre Platformu Temsilciler Toplantısı
Detayları Gör
İÇ ANADOLU ÇEVRE PLATFORMU KURULUŞ TOPLANTI TUTANAĞI
İÇ ANADOLU ÇEVRE PLATFORMU KURULUŞ TOPLANTI TUTANAĞI
Detayları Gör